Galant Vrijwilligersacademie scoort hoog

Galant Nieuwsbrief Headers (24)
VA Team

Hier worden wij blij van!

Ruim een half jaar geleden zijn we bij de Vrijwilligersacademie gestart met een feedbackactie. Na elke workshop vroegen we deelnemers om een evaluatiekaart in te vullen.

Dankzij onze eigen Galant-vrijwilliger René hebben we de resultaten van 45 workshops en bijna 400 deelnemers inzichtelijk gemaakt.

En toen werd het toch even stil bij Galant…

Maar liefst 89% van de deelnemers gaf een 8 of hoger, en 26% beoordeelde de workshop zelfs met een 10!

Dan weet je toch waar je het voor doet ❤️

Ook interessant: we onderzochten hoe deelnemers bij de workshops terecht komen.
52% via de communicatiekanalen van Galant
15% via de eigen organisatie
20% via andere wegen (zoals het Vicki Brown Huis en Theaterfestival Boulevard)
13% via de Bossche Omroep, waar we maandelijks de kalender en een redactioneel stuk publiceren. 

Heb je vragen of zelf een idee voor een interessante workshop? Stuur dan een mailtje naar coördinator Sandy Mulders-Bösel  – wij zijn altijd op zoek naar inspiratie!

Contact
Altijd op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Aanmelden
Ben jij jonger dan 25 jaar, wil je iets goeds doen voor de wereld en jezelf ontwikkelen? Ontdek hoe jij als vrijwilliger het verschil kunt maken. Klik hier voor toffe projecten die bij jou passen!